جشنواره، نمایشگاه، کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج، کامکس

جشنواره و نمایشگاه بین المللی کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج (کامکس) COMEX

رسالت اجتماعی کامکس در یک نگاه

مبدل شدن به بزرگترین رویداد ورزشی، آموزشی، تفریحی، سرگرمی

ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و حیات وحش در قالب برگزاری کارگاه ها، مسابقه و سرگرمی

ترویج و حمایت و آموزش کوهنوردی و آفرود سبز

نهادینه سازی ورزش های مهیج و طبیعت محور در بین کودکان و نوجوانان

توجه ویژه به معرفی ورزشکاران جوان

ارج نهادن به پیشکسوتان حوزه های ورزشی

معرفی جدیدترین تولیدات ساخت کشور در زمینه های ورزش، سفر، محیط زیست

حمایت از محققان و نوآوران و شرکت های دانش بنیان در زمینه های ورزش، سفر، محیط زیست

معرفی فعالان ورزش های مهیج

حمایت از انجمن ها، هیئت ها و کمیته های ورزشی

شرکت آرمان سعادت آریانا ایده پرداز و مجری برگزاری جشنواره و نمایشگاه بین المللی کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج (کامکس) COMEX

ایده برگزاری جشنواره ملی کامکس “کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج” با هدف آموزش حفاظت از محیط زیست و لزوم فرهنگ سازی در این رابطه و همچنین معرفی سبک های جدید سفر و ورزش های نوظهور در قالب ایجاد بستری شاد و مهیج برای کودکان، نوجوانان و هموطنان عزیز کشورمان در یک ظهرتابستانی به ذهن تیم جوان “شرکت نمایشگاهی آرمان سعادت آریانا “خطور کرد. این تیم جوان به واسطه تجربه و علاقه ی وافری که در حوزه آفرود ،کوهنوردی و ورزش های هیجانی داشتند سال ها دغدغه برگزاری جشنواره ای که صرفاً به آفرود و ورزش های مهیج و سبک های جدید تفریح، ورزش و سفر اختصاص داشته باشد را در سر می پروراند. جای خالی اینچنین عنوانی با زیر مجموعه های تخصصی در بین نمایشگاه ها و جشنواره هایی که هرساله در کشور عزیزمان در حال برپاییست حس میشد. بعد ازحدود دو سال تحقیق و توسعه و گرد هم آوردی چهار عنوان نمایشگاهی در کنار یکدیگر، که تقریبا ًوجه مشترک همه آن ها طبیعت است و بدون طبیعت وجود آنها نیز معنایی ندارد، کامکس پا به عرصه وجود نهاد .

جشنواره، نمایشگاه، کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج، کامکس

امروزه طبیعت گردی، آفرود، کمپینگ، سبک های مختلف سفر، ورزش های مهیج همچون پارکور، گلایدینگ، اسکای دایوینگ و امسال آن، پدیده های نوظهوری در کشور عزیزمان هستند که لزوم آموزش و فرهنگ سازی آنها بیش از پیش احساس میگردد. چرا که به واسطه عدم آموزش و آگاهی با اصول موارد ذکر شده، شاهد پیامد هایی همچون تخریب محیط زیست و حیات وحش و ناهنجاریهایی در بین جوانان هستیم .

فرهنگ سازی هر پدیده قطعاً در قالب آموزش و آشنایی آن به سرانجام نیک خواهد رسید .

خوشبختانه سه دوره جشنواره و نمایشگاه بین المللی کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج COMEX (کامکس) با بالاترین حد رضایت در بین بازدیدکنندگان و مسئولان کشور در استان های قزوین، گیلان و تهران برگزار گردید .جشنواره، نمایشگاه، کمپینگ، آفرود، کوهنوردی، ورزش های مهیج، COMEX (کامکس)