تلفن: 02188230971     همراه : 09399627352     ایمیل: info@arianaexpo.com

غرفه سازی

طراحی و ساخت غرفه در شرکت نمایشگاهی آریانا به دو شکل کلی صورت میگیرد.

  1. 1- غرفه سازی در زیر سقف و داخل سالنهای نمایشگاه و سوله ها که به اصطلاح غرفه سازی داخل سالن گفته میشود.

  1.  2- غرفه سازی در فضای باز که به اصطلاح غرفه سازی خارج از سالن گفته میشود.

غرفه های داخل سالن را میتوان به هر شکل و با هر طرحی که مشتری در نظر دارد ساخت . که به طور معمول طراحی غرفه های خاص عمدتاً در نمایشگاه های تخصصی مورد استقبال قرار میگیرد .غرفه های داخل سالن را میتوان به صورت سری بدون طراحی خاص جهت نمایشگاه های فصلی اجرا کرد.

در غرفه بندی خارج از سالن در بسیاری از موارد خواسته مشتری ساخت غرفه با استفاده از اسپیس فریم به همراه چادر کشی سقف و نورپردازی غرفه میباشد که این غرفه سازی تخصص شرکت نمایشگاهی آریاناست.

طراحی و غرفه بندی نمایشگاه با استفاده از سازه های نمایشگاهی، اسپیس فریم، نئوپان، استیکر، فیکسچر، MDF، کارتن پلاست، پارتیشن، سازه های بادی و … صورت میگیرد .

غرفه سازی شرکت نمایشگاهی آریانا با بهره گیری از طیف وسیعی از نوآوری های خلاقانه و مواد و مصالح به روز، طراحی و اجرای غرفه دلخواه شما را با قیمتی مناسب دست یافتنی می نماید. طراحان خلاق و تیم اجرایی مجرب و مسئولیت پذیر آریانا با امکانات اختصاصی شرکت نمایشگاهی آریانا قادرند طراحی، تولید و ساخت هر آنچه را که شما تصور می کنید عملی سازند.

  • غرفه سازی نمایشگاهی آریانا، با انواع مصالح و تجهیزات و بر اساس نظر و نیاز مشتری، طراحی و بطور کامل از مصالح خام ساخته می شود.
  • پس از مشاوره و همنظری در خصوص طراحی و نحوه اجرا، تیم طراح شرکت آریانا، طرح غرفه را با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی و در اختیار مشتری قرار میدهد.
  • پس از تایید طرح نقشه های اجرایی کامل و بسیار دقیق به همراه چک لیست های مد نظر تهیه و در اختیار واحد غرفه سازی قرار میگیرد.
  • ساخت غرفه های طراحی شده بطور کامل با امکانات شرکت نمایشگاهی آریانا اجرا میگردد .