“اولین نمایشگاه تخصصی کمپینگ، آفرود، کوهنوردی” “comex”

 امروزه کمپینگ، آفرود، کوهنوردی تبدیل به حوزه ای تخصصی شده که استقبال نسل جدید جوانان علاقه مند و مشتاق آن را تبدیل به صنعتی درآمدزا و روبه رشد کرده است . این سه حوزه تخصصی با چندین زیر شاخه از جمله ، تجهیزات طبیعتگردی، تجهیزات موتور و ماشین آفرود و تجهیزات کوهنوردی، تورهای طبیعت گردی، معرفی سبک های جدید سفر، دیگر در غالب صنعت گردشگری و ورزش صرف نمی گنجد و نیازمند فضاهای مناسب تر و توسعه یافته تر از جمله نمایشگاههای تخصصی جهت معرفی هرچه بهتر می باشند.

 اولین ” نمایشنگاه تخصصی تجهیزات آفرود کمپینگ و کوهنوردی ” برای اولین بار در کشنور عزیزمان ایران در شهر قزوین در تاریخ ۲۱ الی ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ برگزار شد.
شهر تاریخی قزوین که اکنون به عنوان یکی از پرچم داران آفرود شناخته شده است، با وجود نسل جدید علاقه مند و مستعد سالها
یکه تاز میدان رقابت های آفرود کشور می باشند. این شهر زیبا به سبب ویژگی های خاص جغرافیایی از جمله وجود کوههای
البرز و منطقه الموت سال ها بستر مناسبی برای فعالیت کوهنوردان و طبیعت گردها و علاقه مندان آفرود فراهم کرده است.
بدیهی است وجود این حجم وسیع از علاقه مندان و فعالان این زمینه و هجواری این استان با استان های تهران،البرز،گیلان و
زنجان این شهر را به یکی از شایسته ترین مکان ها جهت برگزاری این نمایشگاه تبدیل می نماید.
با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه وجود کادر مجرب و فنی جهت برگزاری این نمایشگاه که با این حوزه تخصصی آشنایی کافی داشته باشد الزامی است . ” شرکت نمایشگاهی آرمان سعادت آریانا ” با داشتن سال ها تجربه و کارنامه درخشان در زمینه برگزاری نمایشگاهها و جشنواره ها در سرتاسر کشور افتخار برگزاری این نمایشگاه را دارد.
نمایشگاه در مجموعه سالن های “نمایشگاههای بین المللی شهر قزوین” برگزار خواهد شد. این مجموعه نمایشگاهی که دارای عنوان “گرید A” نمایشگاهی و مجموعه برگزیده در سال های متوالی می باشند ، به دلیل قرارگیری در مجاورت اتوبان قزوین تهران و تبریز بهترین مکان برگزاری نمایشگاه در شهر قزوین می باشد.

نمایشگاه در دو سالن A و B این مجموعه نمایشگاهی با مساحت ۲۰۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد.
شرکت نمایشگاهی آرمان سعادت آریانا تمام اهتمام خود را جهت جذب هرچه بیشتر مخاطب و برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه به عمل خواهد آورد.

راهکارهای تبلیعاتی در نظر گرفته شده عبارتند از: فیکسچر تبلیغاتی داخل شهر، بیلبورد تبلیغاتی در اصلی ترین چهارراه شهر، بیلبورد تبلیغاتی در اتوبان قزوین تهران، تبلیغ در سایت های اطلاع رسانی نمایشگاه ها ، تبلیغ در روزنامه و مجلات ، استفاده از بالن تبلیغاتی قابل دید از اتوبان، دعوت از مسئولین استانی و رسانه های محلی جهت تهیه گزارش می باشد، در اختتامیه و پس از برگزاری موفق این نمایشگاه با اهدای لوح و تندیسی از حسن مشارکت غرفه داران عزیز تقدیر به عمل خواهد آمد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *